Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to lv translation catalogue (454 entries)

en: "%s" %s by %s
lv: "%s" %s pēc %s

en: "%s" is a directory, not a file
lv: "%s" ir direktorijs, nevis fails

en: "Hello Dolly" is part of the WordPress core
lv: “Hello Dolls” ir daļa no WordPress kodola

en: %1$s file has been skipped because it's %3$s. (Max is %2$s). Check all strings are present before saving. | %1$s files over %2$s have been skipped. (Largest is %3$s). Check all strings are present before saving.
lv[0]: Viens fails ir izlaists, jo tas ir %3$s. (Maks. ir %2$s). Pirms saglabāšanas pārbaudiet, vai visas virknes ir pieejamas.
lv[1]: %s faili virs %2$s ir izlaisti. (lielākais ir %3$s). Pirms saglabāšanas pārbaudiet, vai visas virknes ir pieejamas.

en: %1$s string extracted from source code for "%2$s" | %1$s strings extracted from source code for "%2$s"
lv[0]: Viena virkne, kas ir izvilkta no avota koda “%2$s”
lv[1]: %s virknes, kas iegūtas no “%s” avota koda

en: %1$s string found in %2$s | %1$s strings found in %2$s
lv[0]: Viena virkne atrodama %2$s
lv[1]: %s virknes atrastas %s

en: %1$s string translated via %2$s | %1$s strings translated via %2$s
lv[0]: %1$s virkne tulkotas, izmantojot %2$s
lv[1]: %1$s virkne tulkota, izmantojot %2$s
lv[2]: %1$s virknes tulkotas, izmantojot %2$s

en: %s ago
lv: %s pirms

en: %s already exists in this folder
lv: %s jau ir šajā mapē

en: %s characters will be sent for translation.
lv: %s rakstzīmes tiks nosūtītas tulkošanai.

en: %s dependent file will also be deleted | %s dependent files will also be deleted
lv[0]: Tiks izdzēsts arī viens atkarīgais fails
lv[1]: Tiks izdzēsti atkarīgie faili arī no %u

en: %s file can't be matched to a known set of strings | %s files can't be matched to a known set of strings
lv[0]: Vienu failu nevar saskaņot ar zināmu virkņu kopu
lv[1]: %s failus nevar saskaņot ar zināmu virkņu kopu

en: %s file could not be moved | %s files could not be moved
lv[0]: %s failu nevarēja pārvietot
lv[1]: %s failu nevarēja pārvietot
lv[2]: %s failus nevarēja pārvietot

en: %s file is writeable
lv: %s fails ir rakstāms

en: %s file moved | %s files moved
lv[0]: %s faili ir pārvietoti
lv[1]: %s fails ir pārvietots
lv[2]: %s faili ir pārvietoti

en: %s file saved
lv: %s fails ir saglabāts

en: %s fuzzy
lv: %s neskaidrs

en: %s is not a Gettext file
lv: %s nav Gettext fails

en: %s new string added | %s new strings added
lv[0]: pievienota 1 jauna virkne
lv[1]: pievienotas %s  jaunas virknes

en: %s obsolete string removed | %s obsolete strings removed
lv[0]: noņemta 1 novecojusi virkne
lv[1]: noņemtas %s novecojušas virknes

en: %s on disk
lv: %s diskā

en: %s source file will be scanned for translatable strings | %s source files will be scanned for translatable strings
lv[0]: 1 avota fails tiks skenēts tulkojamām virknēm
lv[1]: %s avota faili tiks skenēti tulkojamām virknēm

en: %s string | %s strings
lv[0]: %s virknes
lv[1]: %s virkne
lv[2]: %s virknes

en: %s string marked Fuzzy | %s strings marked Fuzzy
lv[0]: %s virknes ir atzīmētas kā neskaidras
lv[1]: %s virkne ir atzīmēta kā neskaidra
lv[2]: %s virknes ir atzīmētas kā neskaidras

en: %s string updated | %s strings updated
lv[0]: Ir atjauninātas %s virkņu
lv[1]: Ir atjaunināta %s virkne
lv[2]: Ir atjauninātas %s virknes

en: %s translation copied | %s translations copied
lv[0]: %s tulkojumi nokopēti
lv[1]: %s tulkojums nokopēts
lv[2]: %s tulkojumi nokopēti

en: %s unique source strings.
lv: %s unikālas avota virknes.

en: %s untranslated
lv: %s nepārtulkots

en: %s word | %s words
lv[0]: %s vārdi
lv[1]: %s vārds
lv[2]: %s vārdi

en: %s%% translated
lv: %s%% tulkots

en: A newer version of Loco Translate is available for download
lv: Lejupielādei ir pieejama jaunāka Loco Translate versija

en: API key
lv: API atslēga

en: API keys
lv: API atslēgas

en: API region
lv: API reģions

en: About templates
lv: Par veidnēm

en: About the Tokenizer
lv: Par Tokenizer

en: Access to this file is blocked for security reasons
lv: Piekļuve šim failam ir bloķēta drošības apsvērumu dēļ

en: Active theme:
lv: Aktīvā tēma:

en: Add UTF-8 byte order mark
lv: Pievienot UTF-8 baitu, kārtas zīmi

en: Add automatic translation services in the plugin settings.
lv: Pievienojiet automātiskās tulkošanas pakalpojumus spraudņa iestatījumos.

en: Add set
lv: Pievienot komplektu

en: Additional files found
lv: Atrasti papildus faili

en: Administrators and auditors may wish to review Loco's <a href="%s">plugin privacy notice</a>.
lv: Administratori un auditori var vēlēties pārskatīt Loco <a href="%s">spraudņa paziņojumu</a> par konfidencialitāti.

en: Advanced
lv: Uzlabot

en: Advanced configuration
lv: Uzlabot konfigurāciju

en: Advanced tab
lv: Papildus cilne

en: Ajax controller returned empty JSON
lv: Ajax kontrolleris atgrieza tukšu JSON

en: Ajax route not found: "%s"
lv: Ajax maršruts nav atrasts: "%s"

en: Allow
lv: Atļaut

en: Allow (with warning)
lv: Atļaut (ar brīdinājumu)

en: Allow full access to these roles
lv: Atļaut pilnu piekļuvi šīm lomām

en: Are you sure you want to <strong>permanently</strong> delete the following file?
lv: Vai tiešām vēlaties <strong>neatgriezeniski</strong> dzēst šādu failu?

en: Assign template
lv: Piešķirt veidni

en: Author details
lv: Autora informācija

en: Auto-translate this file
lv: Automātiski tulkot šo failu

en: Available languages
lv: Pieejamās valodas

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Backup files will be written when you save translations from Loco Translate editor
lv: Backup faili tiks rakstīti, kad saglabāsiet tulkojumus no redaktora Loco Translate

en: Binary file missing
lv: Trūkst binārā faila

en: Blocked paths
lv: Bloķētie ceļi

en: Bundle auto-configured
lv: Saišķis ir automātiski konfigurēts

en: Bundle configuration saved
lv: Pakešu konfigurācija saglabāta

en: Bundle diagnostics
lv: Paketes diagnostika

en: Bundle name
lv: Komplekta nosaukums

en: Bundle setup
lv: Paketes iestatīšana

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Changes to this file may be overwritten or deleted when you update WordPress
lv: Atjauninot WordPress, šajā failā veiktās izmaiņas var tikt pārrakstītas vai dzēstas

en: Check config repository
lv: Pārbaudīt konfigurācijas repozitoriju

en: Check console output for debugging information
lv: Pārbaudiet konsoles izeju, lai iegūtu informāciju par atkļūdošanu

en: Child theme declares the same Text Domain as the parent theme
lv: Bērnu tēma deklarē to pašu teksta domēnu kā vecāku tēmu

en: Choose a language
lv: Izvēlieties valodu

en: Choose a location
lv: Izvēlieties atrašanās vietu

en: Choose a new location for these translations
lv: Šiem tulkojumiem izvēlieties jaunu vietu

en: Click "Connect" to authenticate with the server
lv: Noklikšķiniet uz "Savienot", lai autentificētu ar serveri

en: Click the <a href="%s">setup</a> tab to complete the bundle configuration
lv: Noklikšķiniet uz cilnes <a href="%s">iestatījumi</a>, lai pabeigtu komplekta konfigurāciju

en: Compiled translations
lv: Apkopotie tulkojumi

en: Compiling JSON files
lv: JSON failu apkopošana

en: Compiling MO files
lv: MO failu apkopošana

en: Configuration reset
lv: Konfigurācijas atiestatīšana

en: Configuration saved
lv: Konfigurācija saglabāta

en: Configure %s
lv: Konfigurēt %s

en: Configured domain has no extractable strings | %u configured domains have no extractable strings
lv[0]: Konfigurētajā domēnā nav izvēršamu virkņu
lv[1]: %u konfigurētajiem domēniem nav izvēršamu virkņu

en: Confirm delete
lv: Apstiprināt dzēšanu

en: Confirm relocation
lv: Apstipriniet pārvietošanu

en: Connect
lv: Savienojiet

en: Connected to remote file system
lv: Izveidots savienojums ar attālo failu sistēmu

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy target translations from "%s"
lv: Kopēt mērķa tulkojumus no “%s”

en: Core translations &lsaquo; Loco
lv: Pamattulkojumi &lsaquo; Loco

en: Create template
lv: Izveidot veidni

en: Create template instead
lv: Tā vietā izveidot veidni

en: Creating this file requires permission
lv: Lai izveidotu šo failu, nepieciešama atļauja

en: Custom language
lv: Pielāgotā valoda

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete %s
lv: Dzēst %s

en: Delete Permanently
lv: Dzēst pastāvīgi

en: Delete redundant files
lv: Dzēst liekos failus

en: Deleting this file requires permission
lv: Šī faila dzēšanai nepieciešama atļauja

en: Descriptive name for this set of translatable strings
lv: Šī tulkojamo virkņu kopuma aprakstošais nosaukums

en: Directory doesn't exist
lv: Direktorijs nepastāv

en: Directory is writeable
lv: Direktorijs ir rakstāms

en: Disallow
lv: Neatļaut

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Domain path
lv: Domēna ceļš

en: Download action not found
lv: Lejupielādes darbība nav atrasta

en: Download controller returned empty output
lv: Lejupielādes kontrolleris atgrieza tukšu izvadi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit config
lv: Rediģēt konfigurāciju

en: Edit file headers
lv: Rediģēt failu galvenes

en: Edit template
lv: Rediģēt veidni

en: Editing %1$s in %2$s
lv: Rediģēšana %1$s un %2$s

en: Editing of POT (template) files
lv: POT (veidnes) failu rediģēšana

en: Editor
lv: Redaktors

[ctx: Editor]
en: %s translation
lv: %s tulkojums

[ctx: Editor]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: Editor]
en: Auto
lv: Automātiski

[ctx: Editor]
en: Comments
lv: Komentāri

[ctx: Editor]
en: Context
lv: Konteksts

[ctx: Editor]
en: Context not loaded
lv: Konteksts nav ielādēts

[ctx: Editor]
en: Download
lv: Lejupielādēt

[ctx: Editor]
en: Plural
lv: Daudzskaitlis

[ctx: Editor]
en: Remove
lv: Dzēst

[ctx: Editor]
en: Revert
lv: Atgriezties

[ctx: Editor]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: Editor]
en: Single
lv: Viens

[ctx: Editor]
en: Source text
lv: Avota teksts

[ctx: Editor]
en: Source text not loaded
lv: Avota teksts nav ielādēts

[ctx: Editor]
en: Suggest translation
lv: Ieteikt tulkojumu

[ctx: Editor]
en: Sync
lv: Sinhronizēt

[ctx: Editor]
en: Toggle Fuzzy
lv: Pārslēgt neskaidro

[ctx: Editor]
en: Toggle code view
lv: Pārslēgt koda skatu

[ctx: Editor]
en: Toggle invisibles
lv: Pārslēgt neredzamus

[ctx: Editor]
en: Translated
lv: Tulkots

[ctx: Editor]
en: Translation
lv: Tulkojums

[ctx: Editor]
en: Translation not loaded
lv: Tulkojums nav ielādēts

[ctx: Editor]
en: Untranslated
lv: Nav tulkots

en: Either this file is missing or the server doesn't have permission to access it
lv: Vai nu trūkst šī faila, vai arī serverim nav atļaujas tam piekļūt

en: Enable Ajax file uploads
lv: Iespējot Ajax failu augšupielādi

en: Enter a new location for this file
lv: Ievadiet jaunu šī faila atrašanās vietu

en: Error
lv: Kļūda

en: Exclude
lv: Izslēgt

en: Excludes %1$s file over %2$s | Excludes %1$s files over %2$s
lv[0]: Izslēdz vienu failu %2$s
lv[1]: Izslēdz %s failus %2$s

en: Extracting strings
lv: Rindu izvilkšana

en: Failed to build directory path
lv: Neizdevās izveidot direktoriju ceļu

en: Failed to chmod %s
lv: Neizdevās chmod %s

en: Failed to connect to remote server
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar attālo serveri

en: Failed to copy %s to %s
lv: Neizdevās kopēt %s uz %s

en: Failed to create backup file in "%s". Check file permissions or disable backups
lv: Neizdevās izveidot dublējuma failu šeit: “%s”. Pārbaudiet faila atļaujas vai atspējojiet dublējumus

en: Failed to create directory
lv: Neizdevās izveidot direktoriju

en: Failed to delete %s
lv: Neizdevās dzēst %s

en: Failed to save file
lv: Neizdevās saglabāt failu

en: Falling back to source extraction because %s is missing
lv: Atgriešanās pie avota ieguves, jo trūkst %s

en: File access disallowed
lv: Failu piekļuve ir aizliegta

en: File backups are disabled in your plugin settings
lv: Failu dublējumi ir atspējoti jūsu spraudņa iestatījumos

en: File deleted | %u files deleted
lv[0]: Fails izdzēsts
lv[1]: Izdzēsti %u faili

en: File does not have a valid header
lv: Failam nav derīgas galvenes

en: File doesn't exist
lv: Fails nepastāv

en: File info
lv: Faila informācija

en: File is a directory
lv: Fails ir direktorijā

en: File is in binary MO format
lv: Fails ir binārā MO formātā

en: File is protected by the bundle configuration
lv: Fails ir aizsargāts ar saišķa konfigurāciju

[ctx: File location]
en: Author
lv: Autors

[ctx: File location]
en: Custom
lv: Pielāgota

[ctx: File location]
en: Other
lv: Citi

[ctx: File location]
en: System
lv: Sistēma

en: File modification is disallowed by your WordPress config
lv: WordPress konfigurācija neatļauj faila modificēšanu

en: File modified
lv: Fails ir mainīts

en: File not found
lv: Fails nav atrasts

en: File prefix
lv: Faila prefikss

en: File restored
lv: Fails atjaunots

en: File size
lv: Faila lielums

en: File system access
lv: Piekļuve failu sistēmai

en: Files and folders within the bundle that contain localized PHP code
lv: Faili un mapes saišķī, kas satur lokalizētu PHP kodu

en: Files found
lv: Atrasti faili

en: Files in this location can be modified or deleted by WordPress automatic updates
lv: Failus šajā atrašanās vietā var modificēt vai dzēst, izmantojot WordPress automātiskos atjauninājumus

en: Filter translations
lv: Frāzes meklēšana

en: Filter...
lv: Filtrēt...

en: Find config
lv: Atrast konfigurāciju

en: Folder
lv: Mape

en: Folders within the bundle that contain author-supplied translations
lv: Mapes saišķī, kas satur autora piedāvātos tulkojumus

en: Folders within the bundle that will never be searched for files
lv: Mapes saišķī, kas nekad netiks meklētas failos

en: For more information:
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas:

en: Full documentation
lv: Pilna dokumentācija

en: Fuzzy matching tolerance
lv: Aptuvenas atbilstības pielaide

en: Generate hash tables
lv: Izveidot jaucējtabulas

en: Get help with this
lv: Saņemt palīdzību par šo

en: Getting help with Loco Translate
lv: Palīdzības saņemšana par Loco Translate

en: Go to WordPress Core
lv: Pāriet uz WordPress Kodolu

en: Grant access to roles
lv: Piešķirt piekļuvi lomām

en: Help
lv: Palīdzība

en: Help & support
lv: Palīdzība un atbalsts

en: Home
lv: Galvenā

en: If you have trouble translating this bundle, consider asking the author for help
lv: Ja jums ir problēmas tulkot šo komplektu, apsveriet iespēju lūgt autora palīdzību

en: If you've been given a configuration file by a developer, paste the XML code here
lv: Ja konfigurācijas failu ir piešķīris izstrādātājs, ielīmējiet XML kodu šeit

en: Import config from XML
lv: Importēt konfigurāciju no XML

en: Important
lv: Svarīgs

en: In sync with template
lv: Sinhronizēts ar veidni

en: Include
lv: Iekļaut

en: Include Fuzzy strings
lv: Iekļaut neprecīzas līnijas

en: Info
lv: Informācija

en: Info and tutorials
lv: Informācija un pamācības

en: Initializing new translations in "%s"
lv: Jaunu tulkojumu inicializēšana programmā “%s”

en: Initializing new translations in unknown set
lv: Jaunu tulkojumu inicializēšana nezināmā kopā

en: Install manually
lv: Instalējiet manuāli

en: Installed languages
lv: Instalētās valodas

en: Invalid locale
lv: Nederīga atrašanās vieta

en: It needs configuring before you can do any translations
lv: Lai varētu veikt tulkojumus, tas ir jākonfigurē

en: JSON compilation failed for %s
lv: %s JSON ģenerācija neizdevās

en: Just copy English source strings
lv: Vienkārši kopēt Angļu avota virknes

en: Just now
lv: Tieši tagad

en: Keep this translation
lv: Saglabājiet šo tulkojumu

en: Language
lv: Valoda

en: Language header is "%s" but file name contains "%s"
lv: Valodas galvene ir "%s", bet faila nosaukums satur "%s"

en: Languages
lv: Valodas

en: Languages &lsaquo; Loco
lv: Valodas &lsaquo; Loco

en: Last extracted
lv: Pēdējo reizi iegūts

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz modificēts

en: Last translation
lv: Pēdējais tulkojums

en: Load config
lv: Slodzes konfigurācija

en: Loading suggestions
lv: Notiek ieteikumu ielāde

en: Locale code
lv: Lokalizācijas kods

en: Locale name
lv: Lokalizācijas nosaukums

en: Locked
lv: Slēgts

en: Loco Translate is powered by
lv: Darbina Loco Translate

en: Loco Translate requires the "%s" PHP extension. Ask your hosting provider to install it
lv: Loco nepieciešams “%s” PHP paplašinājums. Lūdziet servera pakalpojumu sniedzējam to instalēt

en: Loco interrupted by output from %s:%u
lv: Loco pārtraucis izvadi no %s:%u

en: Loco requires the <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer extension</a> to scan PHP source code for translatable strings
lv: Loco pieprasa <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer paplašinājumu</a>, lai skenētu PHP avota kodu tulkojamām virknēm

en: Loco, Translation Management
lv: Loco, Translation Pārvaldība

en: MO file exists for this language already. Delete it first
lv: Mo fails šai valodai jau pastāv. Dzēst to vispirms

en: Mark new translations as Fuzzy
lv: Atzīmējiet jaunus tulkojumus kā neskaidrus

en: Maximum line length (zero disables wrapping)
lv: Maksimālais rindas garums (nulle atspējo aplaušanu)

en: Merge strings from related JSON files
lv: Apvienojiet virknes no saistītajiem JSON failiem

en: Merged from %s
lv: Sapludināts no %s

en: Merged from source code
lv: Sapludināts no avota koda

en: Missing template
lv: Trūkst veidnes

en: Modification of POT (template) files is disallowed by the plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi neatļauj POT (veidnes) failu modificēšanu

en: Modification of installed files
lv: Instalēto failu modificēšana

en: Modification of installed files is disallowed by the plugin settings
lv: Instalēto failu modificēšana ir aizliegta spraudņa iestatījumos

[ctx: Modified time]
en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Move
lv: Kustēties

en: Move %s
lv: Pārvietot %s

en: Move files
lv: Pārvietot failus

en: Need a human?
lv: Vajag cilvēku?

en: New language
lv: Jauna valoda

en: New template
lv: Jauna veidne

en: New template file
lv: Jauns veidnes fails

en: New translations template for "%s"
lv: Jauna “%s” tulkojumu veidne

en: No core translation files are installed for this language
lv: Šai valodai nav instalēti galvenie tulkošanas faili

en: No files found for this language
lv: Šai valodai nav atrasts neviens fails

en: No language selected
lv: Nav atlasīta neviena valoda

en: No previous file revisions
lv: Nav iepriekšējo failu versiju

en: No translation APIs configured
lv: Nav konfigurēta tulkošanas API

en: No translations found for "%s"
lv: Nav atrasts neviens “%s” tulkojums

en: Not recommended
lv: Nav ieteicams

en: Note that the file may not be deletable due to additional ownership permissions
lv: Ievērojiet, ka failu nevar dzēst papildus īpašumtiesību un atļauju dēļ

en: Nothing matches the text filter
lv: Nekas neatbilst teksta filtram

en: Nothing needed updating
lv: Nekas nav jāatjaunina

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Number of backups to keep of each file:
lv: Katra faila dublējumu skaits:

en: OK
lv: Labi

en: OK, Load this config
lv: LABI, ielādējiet šo konfigurāciju

en: Official configuration
lv: Oficiālā konfigurācija

en: Official plugin page
lv: Oficiālā spraudņa lapa

en: Out of sync with template
lv: Nav sinhronizēts ar veidni

en: Overview
lv: Pārskats

en: Overwrite existing translations
lv: Pārrakstīt esošos tulkojumus

en: PO file has different source strings to "%s". Try running Sync before making any changes.
lv: “PO” failam ir atšķirīgas avota virknes uz “%s”. Pirms veikt izmaiņas, mēģiniet palaist Sync.

en: PO file has the same source strings as "%s"
lv: PO failam ir tādas pašas avota virknes kā “%s”

en: PO file missing
lv: Trūkst PO faila

en: PO file saved and MO file compiled
lv: PO fails saglabāts un MO fails kompilēts

en: PO file saved and MO/JSON files compiled
lv: PO fails ir saglabāts un MO / JSON faili ir apkopoti

en: PO file saved, but MO file compilation failed
lv: PO fails saglabāts, bet MO failu kompilēšana neizdevās

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Parent directory isn't writable
lv:  Pamata direktorijs nav rakstāms

en: Parent theme
lv: Vecāku tēma

en: Partially configured bundle
lv: Daļēji konfigurēts saišķis

en: Pending
lv: Gaida

en: Permission denied
lv: Atļauja liegta

en: Permission denied to update file
lv: Liegta atļauja atjaunināt failu

en: Plugin not found: %s
lv: Spraudnis nav atrasts: %s

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Plugin translations &lsaquo; Loco
lv: Spraudņa tulkojumi &lsaquo; Loco

en: Plugins
lv: Spraudņi

[ctx: Plural category]
en: Few
lv: Daži

[ctx: Plural category]
en: Many
lv: Daudzi

[ctx: Plural category]
en: One
lv: 1, 21, 31

[ctx: Plural category]
en: Other
lv: 2, 3, 4

[ctx: Plural category]
en: Two
lv: Divi

[ctx: Plural category]
en: Zero
lv: 0, 10, 11

en: Plural forms differ from Loco Translate's built in rules for this language
lv: Daudzskaitļa formas atšķiras no Loco Translate šai valodai iebūvētajiem noteikumiem

en: Pretty formatting
lv: Skaists formatējums

en: Project name
lv: Projekta nosaukums

en: Provide the following text when reporting a problem
lv: Norādīt šādu tekstu, ziņojot par problēmu

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Recently updated:
lv: Nesen atjaunināti:

en: Recommended
lv: Ieteicams

en: Refusing to copy over an existing file
lv: Atteikties kopēt esošo failu

en: Relative path from bundle root to the official POT file
lv: Relatīvais ceļš no komplekta saknes uz oficiālo POT failu

en: Relative path to template file
lv: Relatīvais ceļš uz veidnes failu

en: Relocate
lv: Pārcelties

en: Reset config
lv: Atiestatīt konfigurāciju

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore %s
lv: Atjaunot %s

en: Restrict locales
lv: Ierobežot vietējās valodas

en: Revisions are identical, you can delete %s
lv: Pārskatījumi ir identiski, varat izdzēst %s

en: Running plugins:
lv: Palaistie spraudņi:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save config
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Save credentials in session
lv: Saglabāt sesijas akreditācijas datus

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Saving PO/POT files
lv: Saglabāt PO/POT failus

en: Saving this file requires permission
lv: Lai saglabātu šo failu, nepieciešama atļauja

en: Scan JavaScript files with extensions:
lv: Skenēt JavaScript failus ar paplašinājumiem:

en: Scan PHP files with extensions:
lv: Skenēt PHP failus ar paplašinājumiem:

en: See FAQ
lv: Skatiet BUJ

en: See all core translations
lv: Skatīt visus pamattulkojumus

en: See all plugins
lv: Skatīt visus spraudņus

en: See all themes
lv: Skatīt visas tēmas

en: See full disclaimer
lv: Skatīt pilnu atrunu

en: Server returned invalid data
lv: Serveris atgrieza nederīgus datus

en: Set up %s
lv: Iestatīt %s

en: Sets
lv: Komplekti

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings saved
lv: Iestatījumi saglabāti

en: Setup
lv: Uzstādīt

en: Setup tab
lv: Uzstādīšanas cilne

en: Site language
lv: Vietnes valoda

en: Site options
lv: Vietnes opcijas

en: Site options apply to all users of Loco Translate across the current site
lv: Vietnes opcijas attiecas uz visiem Loco Translate lietotājiem pašreizējā vietnē

en: Skip PHP files larger than:
lv: Izlaist PHP failus, kas ir lielāki par:

en: Skip template
lv: Izlaist veidni

en: Source
lv: Avots

en: Source file paths
lv: Avota faila ceļi

en: Source files to scan:
lv: Skenējamo failu avots:

en: Start translating
lv: Sākt tulkošanu

en: Strings up to date with %s
lv: Virknes atjauninātas ar %s

en: Strings up to date with source code
lv: Jau ir atjaunināts ar avota kodu

en: Strings will be extracted to:
lv: Virknes tiks izvilktas uz:

en: Suggested translations
lv: Ieteiktie tulkojumi

en: Suggestion
lv: Ieteikums

en: Super Admin
lv: Superadministrators

en: Support forum
lv: Atbalsta forums

en: Sync with source when template missing
lv: Sinhronizēt ar avotu, ja trūkst veidnes

en: Syncing PO files
lv: Sinhronizē PO failus

en: System diagnostics
lv: Sistēmas diagnostika

en: Template file
lv: Veidnes fails

en: Template file already exists
lv: Veidnes fails jau pastāv

en: Template file created
lv: Veidnes fails izveidots

en: Template missing
lv: Trūkst veidne

en: Template options
lv: Veidnes opcijas

en: Text Domain cannot be empty
lv: Teksta domēns nevar būt tukšs

en: Text domain
lv: Teksta domēns

en: The WordPress Team
lv: WordPress komanda

en: The containing directory for this file doesn't exist either
lv: Nav šī faila direktorijas

en: The containing directory is writeable by %s, so you can add new files in the same location
lv: Saturs, kuru saturs, ir rakstāms ar %s, lai jūs varētu pievienot jaunus failus tajā pašā vietā

en: The following file will be moved/renamed to the new location: | The following files will be moved/renamed to the new location:
lv[0]: Šis fails tiks pārvietots / pārdēvēts uz jauno atrašanās vietu:
lv[1]: Šie faili tiks pārvietoti / pārdēvēti uz jauno atrašanās vietu:
lv[2]: Šie faili tiks pārvietoti / pārdēvēti uz jauno atrašanās vietu:

en: The language of this site is %s.
lv: Šīs vietnes valoda ir %s.

en: The namespace into which WordPress will load translated strings
lv: Nosaukumvieta, kurā WordPress ielādēs tulkotas virknes

en: Theme translations &lsaquo; Loco
lv: Tēmas tulkojumi &lsaquo; Loco

en: Themes
lv: Tēmas

en: These plugins have recently loaded translation files into the admin area
lv: Spraudņu tulkošanas failus nesen ielādēja administratora panelī

en: These translations are not linked to a POT file. Sync operations will extract strings directly from source code.
lv: Šie tulkojumi nav saistīti ar POT failu. Sinhronizācijas operācijas iegūs virknes tieši no avota koda.

en: Third party services are subject to their own terms of use and may incur costs from the provider
lv: Uz trešo pušu pakalpojumiem attiecas to lietošanas noteikumi, un pakalpojumu sniedzējs var noteikt izmaksas.

en: This bundle doesn't define a translations template file
lv: Šajā komplektā nav definēts tulkojumu veidnes fails

en: This bundle isn't automatically compatible and requires configuring before you can use all the functions of Loco Translate
lv: Šis kopums nav automātiski saderīgs un prasa konfigurēšanu, pirms varat izmantot visas Loco Translate funkcijas

en: This bundle isn't fully configured, so we don't know what the following files are for
lv: Šis kopums nav pilnībā konfigurēts, tāpēc mēs nezinām, kādi ir šie faili

en: This bundle isn't set up for translation in a way we understand
lv: Šis kopums nav iestatīts tulkošanai tādā veidā, kā mēs to saprotam

en: This bundle's configuration has been automatically detected and seems to be fully compatible
lv: Šī komplekta konfigurācija ir automātiski atklāta un šķiet pilnībā saderīga

en: This bundle's configuration has been automatically detected, but isn't fully complete
lv: Šī komplekta konfigurācija ir automātiski atklāta, bet nav pilnībā pabeigta

en: This bundle's configuration is built into Loco
lv: Šī komplekta konfigurācija ir iebūvēta Loco

en: This bundle's configuration is provided by the author
lv: Šo komplektu konfigurē autors

en: This bundle's configuration is saved in the WordPress database
lv: Šī komplekta konfigurācija tiek saglabāta WordPress datu bāzē

en: This bundle's template file doesn't exist yet. We recommend you create it before adding languages
lv: Šis komplekta veidnes fails vēl nav pieejams. Ieteicams izveidot to pirms valodu pievienošanas

en: This directory can't be written to directly by the web server
lv: Šo direktoriju nevar tieši rakstīt tīmekļa serveris

en: This directory is managed by WordPress, be careful what you delete
lv: Šo direktoriju pārvalda WordPress, esiet uzmanīgi, ko dzēsiet

en: This directory is managed by WordPress. Removed files may be restored during updates
lv: Šo katalogu pārvalda WordPress. Atjaunināšanas laikā noņemtos failus var atjaunot

en: This file can't be updated directly by the web server
lv: Šo failu nevar atjaunināt tieši tīmekļa serverī

en: This file may be overwritten or deleted when you update WordPress
lv: Atjauninot WordPress, šis fails var tikt pārrakstīts vai dzēsts

en: This information is for developers to find problems in the bundle setup
lv: Šī informācija ir paredzēta izstrādātājiem, lai atrastu problēmas komplektā

en: This is NOT a translation file. Manual editing of source strings is not recommended.
lv: Šis NAV tulkojuma fails. Avota virkņu manuāla rediģēšana nav ieteicama.

en: This move operation requires permission
lv: Šai pārvietošanas darbībai ir nepieciešama atļauja

en: This page was expecting a file, but the path is actually a directory
lv: Šī lapa gaidīja failu, bet ceļš ir direktorija

en: This plugin doesn't collect any data from public website visitors.
lv: Šis spraudnis nesavāc nekādus datus no publisko vietņu apmeklētājiem.

en: This plugin doesn't have its own translation files, but can be translated in the default text domain
lv: Šim spraudnim nav savu tulkošanas failu, taču to var tulkot noklusējuma teksta domēnā

en: To create new files here you'll have to connect to the remote file system, or make the directory writeable by %s
lv: Lai šeit izveidotu jaunus failus, jums būs jāizveido savienojums ar attālo failu sistēmu vai jāpadara direktorija rakstāma ar %s

en: To make changes you'll have to connect to the remote file system, or make the file writeable by %s
lv: Lai veiktu izmaiņas, jums būs jāizveido savienojums ar attālo failu sistēmu vai jāpieraksta fails %s

en: Translate
lv: Tulkot

en: Translate plugins
lv: Tulkot spraudņus

en: Translate themes
lv: Tulkot tēmas

en: Translate themes and plugins directly in WordPress
lv: Tulkot tēmas un spraudņus tieši programmā WordPress

en: Translation job aborted with %s string remaining | Translation job aborted with %s strings remaining
lv[0]: Tulkošanas darbs tika pārtraukts ar neiztulkotām %s virknēm
lv[1]: Tulkošanas darbs tika pārtraukts ar neiztulkotu %s virkni
lv[2]: Tulkošanas darbs tika pārtraukts ar neiztulkotām %s virknēm

en: Translation progress
lv: Tulkošanas progress

en: Translation progress %s%%
lv: Tulkošanas gaita %s%%

en: Translation template is invalid (%s)
lv: Tulkošanas veidne nav derīga (%s)

en: Translations don't match template. Run sync to update from %s
lv: Tulkojumi neatbilst veidnei. Palaidiet sinhronizāciju, lai atjauninātu no %s

en: Translations have been recently modified in the following bundles
lv: Tulkojumi nesen tika mainīti šādās paketēs

en: Translator credit
lv: Tulkošanas autors

en: Unconfigured bundle
lv: Nekonfigurēta pakete

en: Unexpected file type
lv: Negaidīts faila veids

en: Unknown author
lv: Nezināms autors

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Update Now
lv: Atjaunināt tagad

en: Upgrade to %s
lv: Atjaunināt uz %s

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload PO
lv: Augšupielādēt PO

en: Upload PO file
lv: Augšupielādēt PO failu

en: Upload a translation file
lv: Augšupielādējiet tulkošanas failu

en: Use this file as template when running Sync
lv: Izmantojiet "%s" kā veidni, kad izmantojat Sync

en: Use this translation
lv: Izmantojiet šo tulkojumu

en: User options
lv: Lietotāja iespējas

en: User options apply to your WordPress login, across all sites
lv: Lietotāju opcijas attiecas uz jūsu WordPress pieteikšanos visās vietnēs

[ctx: User role]
en: Translator
lv: Tulkotājs

en: Usually the same as the text domain, but don't leave blank unless you mean to
lv: Parasti faila prefiksa laukam ir tāds pats saturs kā teksta domēnam. To nedrīkst atstāt tukšu, ja vien tas nav skaidri pieprasīts.

en: Version
lv: Versija

en: Version %s
lv: Versija %s

en: View
lv: Apskatīt

en: View template
lv: Apskatīt veidni

en: Visit official site
lv: Apmeklējiet oficiālo vietni

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: We can't find the binary MO file that belongs with these translations
lv: Mēs nevaram atrast bināro MO failu, kas pieder šiem tulkojumiem

en: We can't find the original PO file from which this was compiled
lv: Mēs nevaram atrast sākotnējo PO failu, no kura tas tika apkopots

en: We have a database of non-standard bundle configurations.
    If we know your bundle, we'll configure it for you automatically
lv: Mums ir datu bāze par nestandarta komplektu konfigurācijām.
    Ja mēs zinām jūsu komplektu, mēs to automātiski konfigurēsim

en: Welcome to Loco Translate
lv: Laipni lūdzam uz Loco Translate

en: What's this?
lv: Kas tas?

en: WordPress Core
lv: WordPress Kodols

en: WordPress core
lv: WordPress kodols

en: WordPress language
lv: WordPress valoda

en: WordPress updates
lv: WordPress atjauninājumi

en: Write protected
lv: Aizsargāts pret rakstīšanu

en: XML parse error
lv: XML parsēšanas kļūda

en: XML setup
lv: XML iestatīšana

en: XML supplied is empty
lv: Norādītais XML ir tukšs

en: Y/m/d
lv: G/m/d

en: You can make changes in the Advanced tab if you need to override the current settings
lv: Ja vēlaties ignorēt pašreizējos iestatījumus, cilnē papildus var veikt izmaiņas.

en: You can still translate any bundle that has a <a href="%s" target="_blank">template</a>
lv: Jūs joprojām varat tulkot jebkuru komplektu, kuram ir <a href="%s" target="_blank">veidne</a>

en: You can update these translations directly from the editor to the file system
lv: Šos tulkojumus var atjaunināt tieši no redaktora failu sistēmā

en: You can use existing translations as a template using the Copy feature.
lv: Esošos tulkojumus varat izmantot kā veidni, izmantojot funkciju Kopēt.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lv: Jums nav pietiekamu atļauju, lai piekļūtu šai lapai.

en: You're creating translations directly from source code
lv: Jūs izveidojat tulkojumus tieši no avota koda

en: You're running a development snapshot of Loco Translate
lv: Jūs izmantojat Loco Translate izstrādes momentuzņēmumu

en: You're running the latest version of Loco Translate
lv: Jums ir jaunākā Loco Translate versija

en: Your admin language is %s.
lv: Jūsu administratora valoda ir %s.

en: Your changes will be lost if you continue without saving
lv: Ja turpināsiet bez saglabāšanas, izmaiņas tiks zaudētas

en: Your file is identical to the existing one
lv: Jūsu fails ir identisks esošajam

en: Your file must be named as shown above where %1$s is the language code, e.g. %2$s
lv: Jūsu failam jābūt nosauktam, kā parādīts iepriekš, kur %1$s ir valodas kods, piemēram, %2$s

en: Your version of %1$s is out of date. We recommend you upgrade to at least v%2$s, but preferably to the latest stable version.
lv: Jūsu versija %1$s ir ļoti sena.  Mēs iesakām atjaunināt vismaz uz v%2$s, bet vēlams līdz jaunākajai stabilajai versijai.

en: compiled
lv: apkopoti

en: largest is %s
lv: lielākais ir %s

en: no wildcards
lv: nav aizstājējzīmju

en: the web server
lv: tīmekļa serveris

en: unconfigured
lv: nav konfigurēts
